ENOEXPO® - smak, wino i gościnność

Największe wydarzenie winiarskie w Polsce

 

Profesjonalne spotkanie branżowe łączące biznesowych producentów z całego świata z importerami oraz importerów z dystrybutorami i sektorem HoReCa.

 

Co roku Targi odwiedza ponad 14 tys. branżowych gości, a liczba Wystawców systematycznie wzrasta. Prezentacje win z różnych stron świata, spotkania i warsztaty prowadzone przez znanych ekspertów w ramach Akademii Wina ENOEXPO, degustacje typu Master Class i prestiżowy konkurs winiarski to zdecydowanie atuty ENOEXPO®.

 

Targi ENOEXPO odbywają się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. To idealna okazja by zaprezentować swoje wina odbiorcom z sektora HoReCa oraz znaleźć dystrybutora na polskim rynku.

 

Przeglądnij folder nadchodzącej edycji

Dokąd zaprowadzi Cię winiarska pasja?

ENOEXPO 2021 W LICZBACH

 

2414  m2 POWIERZCHNI WYSTAWIENNICZEJ

 

7297 ZWIEDZAJĄCYCH 

 

111 WYSTAWCÓW 

13 KRAJÓW

Zobacz co działo się podczas edycji 2021UWAGA! 

 

Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycjami reklam lub wpisów do informatorów wysyłanych przez firmy, takie jak Expo-Guide, Fairguide.com, International Fairs Directory lub pokrewne, informujemy, że nie prowadzimy żadnej współpracy z tego typu zewnętrznymi podmiotami. Nie wysyłamy żadnych formularzy lub podobnych ofert pocztą. Równocześnie informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Prosimy więc w przypadku dostania takich wiadomości o zignorowanie ich i nie odpowiadanie. Zalecamy ogromną ostrożność przy odbieraniu tego typu wiadomości, zarówno drogą mailową jak i pocztą tradycyjną.

W razie wątpliwości lub obaw zachęcamy do zapoznania się z informacjami w artykułach lub o kontakt z Polską zbą Przemysłu Targowego:

http://giftsjournal.pl/aktualnosc/724-uwaga-na-expo-guide-podstawowe-informacje-jak-sie-bronic

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/472604,przedsiebiorco_uwazaj_na_e_maile_mozesz_za_nie_zaplacic_duzy_rachunek.html   

https://www.ufi.org/industry-resources/warning-construct-data/Patronaty:

 

 

 

 

Witold Kozłowski
Marszałek Województwa Małopolskiego 

www.malopolska
.pl 

 

 

Jacek Majchrowski 
Prezydent Miasta Krakowa

 

www.krakow.pl

Organizator jest czlonkiem/Organiser is a member of: