Targi w Krakowie otrzymały nagrodę w kategorii MP Power Projekt za Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® 2018. To ogromne wyróżnienie, ponieważ do konkursu zgłaszane są najlepsze projekty w kraju, a sama nominacja jest już dużym sukcesem.  

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży. MP Power Projekt – to konkurs efektywności, kreacji, sposobu realizacji i innowacyjności zrealizowanych projektów w branży eventowej – można przeczytać na stronie Meeting Planner, organizatora wydarzenia.

Hasło przewodnie nagrodzonej edycji Targów brzmiało „Biznes Horeca to gra”. W biznesie jak w sporcie. Liczy się dobre przygotowanie, wiedza, umiejętność podejmowania ryzyka. To, co jednak najważniejsze to zgrany i silny zespół. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim szefom kuchni i pracownikom restauracji oraz drużynie Kraków Football Kings, dzięki którym mogliśmy zrealizować naszą kampanię. To nasz wspólny sukces.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie to jedna
z najważniejszych imprez branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce. Targi organizowane są od ponad 26 lat i każdego roku budzą ogromne zainteresowanie. Minioną edycję odwiedziło 13 753 osób z 18 krajów, a swoją ofertę na stoiskach zaprezentowało 340 wystawców. Program towarzyszący obejmował spotkania w Akademii HORECA, Kuchni Mistrzów oraz na scenie HORECA Talks. W ciągu 3 dni odbyło się 168 godzin warsztatów, 21 godzin pokazów, a wszystko to z udziałem 40 ekspertów. Krajem partnerskim były Stany Zjednoczone Ameryki.