Zostań Wystawcą i dotrzyj do klientów

Dlaczego warto

 

16 lat Targów - Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® są prestiżową imprezą branżową o wieloletniej tradycji.

 


- Rynek wina w Polsce należy do najlepiej rozwijających się w Europie. Aby sprostać oczekiwaniom konsumentów, producenci i dystrybutorzy wina, co roku spotykają się w listopadzie na ENOEXPO®.

 

 

- Profil zwiedzających: restauratorzy i hotelarze, właściciele kawiarni, pubów, barów, przedstawiciele sklepów specjalistycznych i hurtowni, przedstawiciele sieci dystrybucyjnych i handlowych, producenci i importerzy wina, doradcy ds. wina, sommelierzy, członkowie winiarskich klubów degustacyjnych.
 

 

- Blisko 150 Wystawców, w tym 73 zagranicznych.
 

 

- Ponad 20 państw m.in.: Argentyna, Austria, Chile, Gruzja, Hiszpania, Kosowo, Niemcy, Portugalia, RPA, Słowacja oraz Włochy – kraj partnerski 15. edycji.
 

 

- Blisko 15 tysięcy gośći związanych zawodowo z sektorem winiarskim i gastronomicznym.
 

 

- ENOEXPO® to również świetne prezentacje win z różnych stron świata, spotkania i warsztaty prowadzone przez uznanych enologów oraz degustacje typu Master Class.
 

 

- Nieodłącznym elementem ENOEXPO® są organizowane przed Targami profesjonalne Konkursy Winiarskie: 10. KONKURS WINIARSKI O MEDAL ENOEXPO® 2018 i 10. KONKURS POLSKICH WIN I CYDRÓW O MEDAL ENOEXPO® 2018
 

 

- Akademia Wina ENOEXPO - trzydniowy cykl profesjonalnych szkoleń, warsztatów i seminariów podzielonych na kilka grup tematycznych.
 


- ENOARENA - miejsce otwartych spotkań z profesjonalistami branży winiarskiej i sektora HoReCa oraz forum prestiżowych wydarzeń, takich jak np. Gala Winiarska. To tutaj odbywają się degustacje wina, panele dyskusyjne oraz prezentacje.

 

 

- Impreza odbywa się równocześnie z 26. Międzynarodowymi Targami Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz 17. Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®. Stwarza to doskonałą okazję, by zaprezentować wina odbiorcom z branży HoReCa i znaleźć dystrybutora na prężnie rozwijającym się rynku.
 

 

- Intensywna promocja - 30 000 zaproszeń wysyłanych pocztą tradycyjną oraz w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w mediach ogólnopolskich oraz najważniejszych czasopismach i portalach branżowych.

 

 

zobacz podsumowanie poprzedniej edycji>>

 

 

 

 

Zarezerwuj najlepsze
miejsce na hali.
Zapytaj o ofertę!

oferta zabudowy

- rodzaje powierzchni
- projekty stoisk
​- wyposażenie powierzchni

formularze
 i usługi dodatkowe

- wyposażenie stoisk
- usługi dodatkowe
​- formularze do pobrania

czynności
celno-spedycyjne

- oficjalny spedytor Targów
- usługi spedycyjne, cło

regulaminy hali

- regulamin EXPO Kraków
- przepisy ppoż i bhp
- regulaminy dla firm standowych
- regulamin parkingu- Dział Rezerwacji Hotelowych
- oferta hoteli

zarezerwuj hotel

- Dział Rezerwacji Hotelowych
- oferta hoteli