Zaprezentuj produkty na Targach ENOEXPO®

HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® 2019 w liczbach:  •  404 wystawców w tym 190 zagranicznych z  krajów

  • 15 342 zwiedzających z sektora HoReCa

  • 9586 m2 powierzchni wystawienniczej

  • 40 godzin warsztatów, 26 godzin pokazów

  • 31 ekspertów: szefów kuchni, kucharzy, sommelierów, barmanów, trenerów.

Raport z poprzedniej edycji


Oferta

Każda firma z branży winiarskiej, alkoholowej i packagingowej znajdzie ofertę dla siebieSTREFA WINA
W ramach tej strefy znajdą Państwo największy wachlarz możliwości wystawienniczych. Począwszy od popularnego stoiska z wyposażeniem wielkości 6m2, poprzez stoiska specjalne oraz powierzchnię niezabudowaną.  


STREFA POLSKIEGO WINA 
To oferta kierowana do polskich winnic oraz stowarzyszeń winiarskich. Wyposażone stoisko informacyjne we wspólnej strefie Polskiego Wina w atrakcyjnej ofercie. 


STREFA POLSKIEGO IMPORTU 
Strefa przeznaczona dla polskich importerów, którzy szukają wyposażonego stoiska infomracyjnego. Idealne rozwiązanie dla mniejszych lub nowych firm ale też dla dużych firm, które w stoisko chcą zaangażować tylko jednego przedstawiciela lub promować wybrany produkt lub usługę.


STREFA PIWA I ALKOHOLI MOCNYCH
To oferta kierowana zarówno do polskich jak i zagranicznych producentów i dystrybutorów piwa, alkoholi mocnych oraz innych napojów alkoholowych. Oferuje wiele możliwości jak stoisko 6m2 z wyposażeniem, strefę zabudowaną oraz niezabudowaną. 


USŁUGI
Stoiska dla producentów akcesoriów do produkcji lub ekspozycji wina i alkoholi  a także producentów opakowań mają dobieraną lokalizację w zależności od Państwa preferencji oraz grupy, z którą się Państwo identyfikują lub, do której kierujecie swoją ofertę.  Zastanawiasz się nad rodzajem powierzchni i jej wielkością?

sprawdź możliwości>>  Zapytaj, pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję i przygotujemy spersonalizowaną ofertę

skontaktuj się>>  Zapytaj o inne możliwości reklamowe na targach Wynajmij salę wykładową lub zorganizuj prywatne spotkanie  Aby wziąć udział w Targach i zamówić powierzchnię lub inne usługi  


skontaktuj sie  z Organizatorem>>

 


Dlaczego warto wziąć udział


Podczas najważniejszego w Polsce targowego spotkania branży winiarskiej ofertę zaprezentowało 190  wystawców, w tym 113 zagranicznych z ponad 18 krajów m.in.: Bułgarii, Czech, Niemiec, Gruzji, Węgier, Francji, Włoch, Kosova, Hiszpanii, Słowacji, Portugali, Ukrainy, Serbii, Chorwacji, Armenii, Azerbejdżanu, Szwecji. Targi odwiedziło blisko 15 tysięcy gości związanych zawodowo z sektorem winiarskim i gastronomicznym.


Poza różnorodną ofertą win prezentowanych na stoiskach targowych oraz w konkursach winiarskich, Targi ENOEXPO® gwarantują bogaty program seminaryjno-warsztatowy. Podczas każdej edycji znani winiarze, dziennikarze, enolodzy i sommelierzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i sekretami na temat wina w ramach Akademii Wina ENOEXPO®.