HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO® 2019 w liczbach

 404 wystawców w tym 190 zagranicznych z  krajów

15 342 zwiedzających z sektora HoReCa

9586 m2 powierzchni wystawienniczej

40 godzin warsztatów, 26 godzin pokazów

31 ekspertów: szefów kuchni, kucharzy, sommelierów, barmanów, trenerów.


RAPORT 2019


Ilu włascicieli i managerów odwiedziło Targi? Skąd przyjechali Zwiedzający? Jaką ofertę prezentowała branża? Jak przebiegła pierwsza edycja Chef's Day i F&B Day?


Zapraszamy do poznania odpowiedzi na te i inne pytania w raporcie 2019


i


Oferta
W ofercie targowej posiadamy strefy dostosowane do potrzeb firm z branży winiarskiej, alkoholowej i usługowej. Firmy planujące wziąć udział w targach, mają możliwość wyboru z pośród czterech stref.STREFA WINA


To olbrzymi wachlarz możliwości wystawienniczych w najbardziej atrakcyjnej strefie targów. W ramach strefy udostępniamy ekonomiczne stoiska wielkości 6m2, imponujące stoiska specjalne oraz powierzchnię niezabudowaną, na której będą mogli Państwo zrealizować swoje śmiałe projekty. 
STREFA POLSKIEGO WINA 


To oferta kierowana do polskich winnic oraz stowarzyszeń winiarskich. Wyposażone stoisko informacyjne we wspólnej strefie Polskiego Wina w atrakcyjnej ofercie. 
STREFA POLSKIEGO IMPORTU 

Strefa przeznaczona dla polskich importerów, którzy szukają wyposażonego stoiska infomracyjnego. Idealne rozwiązanie dla mniejszych firm, które chcą zaistnieć na rynku wina. 
STREFA PIWA I ALKOHOLI MOCNYCH
To oferta kierowana zarówno do polskich jak i zagranicznych producentów i dystrybutorów piwa, alkoholi mocnych oraz innych napojów alkoholowych. Oferuje wiele możliwości jak stoiska zabudowane i niezabudowane począwszy od 4m2. Dlaczego warto wziąć udział?


Podczas najważniejszego w Polsce targowego spotkania branży winiarskiej ofertę zaprezentowało 190  wystawców, w tym 113 zagranicznych z ponad 18 krajów m.in.: Bułgarii, Czech, Niemiec, Gruzji, Węgier, Francji, Włoch, Kosova, Hiszpanii, Słowacji, Portugali, Ukrainy, Serbii, Chorwacji, Armenii, Azerbejdżanu, Szwecji. Targi odwiedziło blisko 15 tysięcy gości związanych zawodowo z sektorem winiarskim i gastronomicznym.Poza różnorodną ofertą win prezentowanych na stoiskach targowych oraz w konkursach winiarskich, Targi ENOEXPO® gwarantują bogaty program seminaryjno-warsztatowy. Podczas każdej edycji znani winiarze, dziennikarze, enolodzy i sommelierzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i sekretami na temat wina w ramach Akademii Wina ENOEXPO®.